loadingimg

Wczytuję dane...
Bestsellery
regulamin

REGULAMIN SKLEPU LOVARTI.PL


♦ Postanowienia ogólne

Sklep lovarti.pl obsługiwany jest przez firmę Rebella Beata Mryczko z siedzibą pod adresem: Malinie 444A, 39-331 Chorzelów, NIP: 8171990835. Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży. Warunkiem zawarcia umowy jest złożenie przez Klienta oferty kupna towarów za pomocą formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie przez firmę.

♦ Oferta i realizacja zakupów

Klient składa zamówienie bez konieczności rejestrowania swoich danych na stronie internetowej (bez konieczności logowania się).

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (pragon lub faktura wystawiana na życzenie Klienta).

Wszystkie ceny podawane w sklepie lovarti.pl są cenami brutto zawierającymi podatek VAT.

Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Reklamacje i gwarancje

Zakupiony towar podlega reklamacji, wymianie lub zwrotowi jeśli po otrzymaniu Klient znajdzie w nim wady. Prosimy wtedy o kontakt mailowy w celu ustalenia dalszego postępowania.

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn w terminie 10 dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Towar należy odesłać wraz z dowodem zakupu na dane firmy podane w pierwszym akapicie regulaminu.

W sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów prosimy o kontakt: info@lovarti.pl

Inne postanowienia

Firma Rebella Beata Mryczko zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełnienie formularza z danymi równoznaczne jest ze zgodą na przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Dane te są poufne i w żadnym wypadku nie będą ujawniane osobom trzecim.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.W razie jakichkolwiek niejasności bądź dodatkowych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami – odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Sklep internetowy Lovarti
+48 792 098 065