loadingimg

Wczytuję dane...
Bestsellery

1. Czy zakupiony towar może zostać dostarczony zagranicę?

TAK, jeśli mieszkają Państwo zagranicą - na życzenie wyślemy zamówienie na wskazany adres, należy mieć jedynie na uwadze zwiększenie kosztów przesyłki. Dla przykładu wysyłka do kilku sztuk drobnych przedmiotów priorytetem poleconym to 23 zł. W przypadku większych zamówień koszty ustalimy indywidualnie. Wysyłki zagraniczne wysyłamy wyłącznie po przedpłacie.

2. Chcę kupić większą ilość. Czy mogę liczyć na rabat?

TAK. Jeżeli chcesz zamówić większą ilość danego produktu lub wiele różnych na większą kwotę - napisz do nas. Możliwe, że uda się wystawić dla Ciebie aukcję allegro z niższą ceną lub dorzucić fajne gratisy do towarów zakupionych na zwykłych aukcjach - wszystko zależy od produktu i kwoty zamówienia.

3. Bardzo zależy mi na czasie - czy mogę przyspieszyć wysyłkę?

Generalnie zamówienia staramy się realizować ekspresowo, jednak jeśli zależy Państwu, żeby towar został wysłany natychmiastowo, np. jeszcze w dniu zakupu - prosimy o telefoniczne lub mailowe uzgodnienie terminu wysyłki przed zakupem - nie wszystkie produkty jesteśmy w stanie wysłać od ręki. Jeśli zamówienie zostało opłacone lub będzie płacone za pobraniem - dołożymy wszelkich starań, by przesyłka została nadana najszybciej, jak to możliwe.
Sklep internetowy Lovarti
+48 792 098 065